Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Szkolenia dla fachowców

 

W 2008 roku firma KREISEL Polska rozpoczęła duży projekt szkoleniowy pod nazwą Szkoła Techniki Budowlanej, skierowany do wykonawców.

Pierwszy cykl szkoleń tego projektu, rozpoczęty 1.02.2008, został zakończony 28.03.2008, a jego tematyką były techniki silosowe i maszynowe SILOTECH oraz produkty stosowane w tych technologiach. Zgodnie z ustalonym harmonogramem odbyło się 10 szkoleń we wszystkich regionach handlowych KREISEL (po dwa sąsiadujące regiony na każdym szkoleniu). W planie szkoleń znalazły się pokazy praktyczne na budowie z użyciem silosów, agregatów tynkarskich i zacieraczek, krótka prezentacja firmy KREISEL i jej oferty produktowej oraz obszerne omówienie zagadnień związanych z techniką silosową i produktami stosowanymi w silosach i nakładanymi maszynowo.

W szkoleniach SILOTECH wzięło udział 334 wykonawców. Jest to wynik bardziej niż zadowalający, wskazujący na duże zainteresowanie firm wykonawczych technikami silosowymi i maszynowymi.

Bezpośrednim wyznacznikiem skuteczności szkoleń z technik silosowych są zanotowane wzrosty sprzedaży poszczególnych produktów i maszyn oferowanych przez firmę KREISEL Polska na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. Wzrosty te nastąpiły w miesiącach luty-marzec i trwają nadal, co jednoznacznie potwierdza efektywność przeprowadzonych szkoleń.

Ogólne opinie wykonawców o szkoleniach są pozytywne. Widoczne wzrosty sprzedaży w poszczególnych grupach produktowych wskazują na właściwy kierunek szkoleń SILOTECH.

31.03.2008

Wstecz