Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Zapraszamy na BUDMĘ!

 

W dniach 23-26 stycznia na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się tradycjne, największe w Polsce Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007. Podczas Targów nie zabraknie ekspozycji firmy KREISEL, jednak w tym roku będzie ona nieco inna...

BUDMA 2007 to ponad 1200 wystawców z kilkudziesięciu państw, 40.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej, a także bogaty program wydarzeń. To konferencje, seminaria, spotkania, prezentacje... generalnie "jazda obowiązkowa" dla całej branży budowlanej. Co roku na BUDMIE jedną z najbardziej aktywnych firm była firma KREISEL, a firmowe stoisko regularnie przyciągało tłumy klientów i osób zainteresowanych naszą ofertą. Tym razem, wobec dostrzegalnych zmian w branży budowlanej, zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie na BUDMIE dwóch stoisk tematycznych, specjalistycznych.

Pierwsze z nich to stoisko techniki silosowej SILOTECH, które zorganizowane zostanie w pawilonie 1 (st. 46 A). Na stoisku tym prowadzone będą co 2 godziny pokazy maszynowej aplikacji materiałów budowlanych na placu budowy. Rozstawiony będzie silos, agregat, silomat, a doradcy techniczni KREISEL prowadzić będa pokazy i prezentacje tej coraz popularniejszej technologii. Poza pokazami będzie możliwość rozmowy, uzyskania porady technicznej i zabrania materiałów poradnikowych, które pomogą w wyborze tej technologii na każdą inwestycję budowlaną. (więcej na temat SILOTECHU - patrz tutaj)

Drugą prezentacją KREISEL będzie stoisko w ramach Centrum Budownictwa Sportowego (pawilon 15B/58), na którym służyć będziemy radą w zakresie oferty KREISEL dla infrastruktury sportowej, a także wszelkimi informacjami na temat strategii KREISEL w marketingu sportowym. KREISEL, jako Mecenas Programu na Rzecz Rozwoju Infrastruktury Sportowej będzie prezentował swoją ofertę, ale także współuczestniczył we wszystkich ważnych wydarzeniach odbywających się w ramach CBS.

I jeszcze jedna propozycja - w środę 24 stycznia od 13.00 do 16.00 w pawilonie 14 A na I piętrze odbędzie się konferencja: "Tradycja, a nowoczesność - tradycyjne materiały we współczesnej architekturze". Na konferencję zapraszamy wszystkich architektów i zainteresowanych sposobami wykorzystania tradycyjnych materiałow w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych. Szczegóły - już na miejscu! Zapraszamy!

 

18.01.2007

Wstecz