Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
stoisko KREISEL na Targach BUDMA 2014

KREISEL na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2014

 

W dniach 11-14 marca w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi BUDMA – po  raz pierwszy  w nowym, marcowym terminie. Do tej pory przedstawiciele branży budownictwa spotykali się w Poznaniu na przełomie stycznia i lutego.

Niezwykle interesującą propozycją tegorocznej edycji Targów była tzw. strefa testów, gdzie własnoręcznie można było wypróbować najnowsze propozycje wystawców i dowiedzieć się o najlepszych sposobach wykorzystania demonstrowanych produktów.

Podczas BUDMY zaprezentowało się około 1000 wystawców. Swoje stoisko przygotowała także firma KREISEL. W trakcie kilku dni wystawowych odwiedziło nas blisko 2000 osób. Mogły one zapoznać się z aktualnymi propozycjami produktowymi firmy, porozmawiać z jej przedstawicielami oraz dokonać wpisu do pamiątkowej Księgi Gości. Główną grupą wyrobów promowanych podczas Targów była profesjonalna linia produktów do glazury „EXPERT”.

Nasze stoisko odwiedzili także dziennikarze czołowych czasopism branżowych, m.in. miesięcznika Builder, Murator, Inżynier Budownictwa.

 

stoisko KREISEL na Targach BUDMA 2014

  

front stoiska KREISEL na Targach BUDMA 2014

17.03.2014

Wstecz