Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel wysoko w rankingu Rzeczpospolitej

 

W najnowszym, prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej poznańska firma Kreisel Technika Budowlana uplasowała się na 42 miejscu wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

W zestawieniu największych firm w kraju zajęła 809 pozycję, poprawiając wynik z zeszłego roku o prawie 100 miejsc.

- Wynik naszej firmy uważam za bardzo dobry. Cieszy zwłaszcza to, że z roku na rok pniemy się w rankingach wyżej, co podkreśla ciągły dynamiczny rozwój firmy - mówi Szczepan Gawłowski, prezes Kreisel Technika Budowlana.

42 miejsce wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce to niewątpliwie ogromny sukces producenta chemii budowlanej. - Nowe technologie i ciągłe badania laboratoryjne nad polepszeniem jakości produktów odegrały tu duże znaczenie - dodaje Krzysztof Baran, dyrektor marketingu Kreisel.

Ranking opublikowany przez Rzeczpospolitą to prestiżowe, roczne zestawienie obejmujące 2000 firm z całego kraju. Opublikowany został 24 listopada 2009 roku. Kreisel Technika Budowlana istnieje na rynku ponad 16 lat. Jest czołowym producentem chemii budowlanej, głównie tynków, gipsów i klejów do glazury. Posiada 6 zakładów w Polsce i jeden w budowie. Jej główna siedziba mieści się w Poznaniu.

24.11.2009

Wstecz