Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Prezes KREISEL Przedsiębiorcą XX-lecia w Wielkopolsce

 

Prezes firmy Kreisel Technika Budowlana, dr Szczepan Gawłowski, został laureatem konkursu Wielkopolski Przedsiębiorca XX-lecia. Ten prestiżowy tytuł otrzymał za wpływ, jaki wywarła firma Kreisel na rozwój i promocję Wielkopolski, a tym samym sukces gospodarczy regionu.

Celem konkursu było wyróżnienie wielkopolskich przedsiębiorców, którzy w latach 2000 - 2009 swoją postawą i osiągnięciami kultywują tradycyjną wielkopolską gospodarność.
- To niezwykły zaszczyt przyjąć takie wyróżnienie w gronie ludzi, tak szanowanych i utalentowanych. Zwłaszcza w Wielkopolsce, gdzie idea gospodarności jest tak mocno zakorzeniona. Nagroda ta cieszy tym bardziej, że jest to wyróżnienie przyznane za 20 lat ciężkiej pracy i promocji naszej marki - mówi Szczepan Gawłowski, prezes zarządu i założyciel firmy Kreisel Technika Budowlana.

Kapituła konkursu złożona była z przedstawicieli środowisk biznesowych i naukowych Poznania. Wytypowała najpierw 53 nazwiska, z których do finału wybrano 24 wielkopolskich biznesmenów. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 29 marca 2010r., w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Kapituła wyłoniła 10 zwycięzców:
Jacek Rutkowski - AMICA WRONKI S.A.
Grażyna Kulczyk - Fortis "Nowy Stary Browar" Sp. z o.o.
Szczepan Gawłowski - Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.
Jan Kulczyk - Kulczyk Investments (Wyróżnienie Specjalne)
Jerzy Wiśniewski - PBG S.A.
Piotr i Paweł Woś - Piotr i Paweł S.A.
Maciej Duda - PKM Duda S.A.
Solange i Krzysztof Olszewscy - Solaris Bus & Coach S.A.
Piotr Voelkel - Vox Industrie S.A.
Wojciech Kruk - W. Kruk S.A.

Konkurs zorganizowała Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego - Panem Markiem Woźniakiem oraz „Gazetą Wyborczą" w Poznaniu. Honorowy patronat objął prof. Leszek Balcerowicz.

30.03.2010

Wstecz