Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

XII Targi PSB

 

Firma KREISEL uczestniczyła w XII Targach Budowlanych Grupy PSB, które odbyły się w dniach 19-20.03.2014 w Kielcach.

Targi te cieszą się niezwykłą popularnością wśród fachowców w branży budowlanej. Podczas dwudniowego spotkania najwięksi producenci branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci Grupy PSB, prezentuje swoje oferty handlowe wyłącznie firmom kupieckim należącym do Grupy.

W tym roku udział wzięło ponad 300 przedstawicieli hurtowni i dystrybutorów z całej Polski zrzeszonych w sieci budowlanej PSB. Sprawdzona od lat formuła Targów, oparta na składaniu przez Partnerów Handlowych konkretnych zamówień na wybrane produkty w preferencyjnych cenach, jest niezwykle efektywną formą działań promocyjnych i sprzedażowych firmy. Ponadto wydarzenie to jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zacieśniania współpracy z obecnymi partnerami handlowymi jak również nawiązania nowych kontaktów handlowych, premiujących w przyszłości.

 
Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. działa na rynku od 16 lat.Zrzesza ponad 330 firm z całej Polski Od 12 lat organizuje wewnętrzne targi, wyłącznie dla składów PSB i dostawców Grupy PSB - bez udziału publiczności. Targi odbywają się raz w roku w Centrum Targowym w Kielcach.

31.03.2014

Wstecz