Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
KREISEL MAGAZYN INFORMACYJNY_7

Nowy numer Magazynu Informacyjnego

 

Wiosna to idealny moment na przeprowadzenie remontu. Najczęstszym zabiegiem odświeżającym wnętrza jest malowanie, dlatego głównym bohaterem najnowszego wydania jest farba. Jaki rodzaj i kolor wybrać oraz o czym należy pamiętać, by malowanie przyniosło pożądany przez nas efekt, dowiedzą się Państwo w dziale „Krok po kroku…”.

Dla osób planujących ocieplenie domu z pewnością interesujące okażą się porady w publikacji pod tytułem: „Wybieramy system ociepleń. Podpowiadamy też, jak można w ciekawy sposób  uatrakcyjnić wizualnie elewację i prezentujemy zalety aplikacji do kolorowania budynków, która umożliwia wgranie zdjęcia własnego domu i samodzielne zaprojektowanie jego elewacji w dostępnych w ofercie KREISEL paletach barw.
Polecamy także naszą stałą rubrykę „Poznajmy się”, gdzie przedstawiamy specjalistyczny produkt do zabezpieczenia elewacji przed graffiti.

„Magazyn Informacyjny KREISEL" to narzędzie komunikacji skierowane do klientów firmy. Zawiera zarówno informacje o nowych produktach i technologiach, jak również ważnych wydarzeniach związanych z działalnością firmy KREISEL. Numery archiwalne do pobrania tutaj.

Do pobrania:

Magazyn Informacyjny nr 7 6,31 MB

 

31.05.2016

Wstecz