Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
Kreisel na XIV Targach PSB

XIV Targi PSB

 

W ubiegłym tygodniu w Kielcach odbyły się 14. Targi Grupy PSB. Podobnie jak w latach ubiegłych, w wydarzeniu wzięła udział Firma KREISEL- sponsor generalny targów.

Targi PSB to najważniejsze wydarzenie branżowe roku, dlatego nie mogło zabraknąć tam także firmy KREISEL. Motywem przewodnim tegorocznego stoiska była promocja najnowszego produktu jakim jest BIOTYNK 042 Max Protect (innowacyjny tynk cienkowarstwowy do systemów ociepleń). Aranżację stoiska podkreślono ekologicznymi akcentami wpisującymi się
w aktualne trendy na rynku.   

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach  2-3 marca br. i zdaniem organizatorów była rekordowa pod względem ilości i wartości zawartych kontraktów. Niezwykle atrakcyjna formuła targów sprawia, iż z roku na roku zyskują one coraz większą popularność wśród fachowców w branży budowlanej. Podczas dwudniowego spotkania najwięksi producenci branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci Grupy PSB, prezentuje swoje oferty handlowe wyłącznie firmom kupieckim należącym do Grupy.

Szczegółową relację z tegorocznej edycji Targów można przeczytać na stronie Grupy PSB.

 Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. działa na rynku od 18 lat. Zrzesza ponad 330 firm z całej Polski Od 14-stu lat organizuje wewnętrzne targi, wyłącznie dla składów PSB i dostawców Grupy PSB - bez udziału publiczności. Targi odbywają się w Centrum Targowym w Kielcach.

 

07.03.2016

Wstecz