Praca w Kreisel

Laborant

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Laborant

Przełącz widok
KREISEL Oddział Ujazd
ul. 11. listopada 29
97-225 Ujazd
Polska

Opis stanowiska:

  • badanie surowców i produktów
  • interpretowanie otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów

Wymagania:

  • wykształcenie  średnie
  • bardzo duża dokładność, systematyczność, wnikliwość w dbaniu o szczegóły
  • umiejętność pracy w grupie i gotowość do stałego uczenia się
  • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

KREISEL - Technika Budowlana Sp.z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna

Sylwia Srogosz, Dział Produkcji Ujazd
+48 502 417 925
sylwia.srogosz@kreisel.pl