Praca w Kreisel

Pracownik Magazynu

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Przełącz widok
    KREISEL Oddział Będzin
    ul. Bory 41a
    42-504 Będzin
    Polska

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie towaru, załadunek towaru (załadunek aut  24 t),
    • logistyka między punktami magazynowymi,
    • rozkładanie w lokalizacjach towaru,
    • przygotowywanie i pakowanie paczek.

    Nasze wymagania:

    • obsługa wózka widłowego (uprawnienia UDT),
    • preferujemy osoby poszukujące stałej pracy na dłuższy okres czasu,
    • doświadczenie w branży mile widziane,
    • odpowiedni kandydat powinien być spokojnym, odpowiedzialnym, godnym zaufania wsparciem dla kierownika magazynu.

    To oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o produktach,
    • pracę w dynamicznym zespole,
    • pracę zmianową od poniedziałku do piątku.

    KREISEL - Technika Budowlana Sp.z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.

    Informacja o ochronie prywatności

    Klauzula informacyjna

    Ewa Domagała, Oddział Będzin
    +48 32 368 04 03
    Ewa.Domagala@kreisel.pl