Laborant

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Laborant

Miejsce pracy: Ujazd koło Tomaszowa Mazowieckiego (województwo łódzkie)

Opis stanowiska:

- badanie surowców i produktów

- interpretowanie otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów

Wymagania:

            - wykształcenie  średnie

            - bardzo duża dokładność, systematyczność, wnikliwość w dbaniu o szczegóły

            - umiejętność pracy w grupie i gotowość do stałego uczenia się

            - samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

            - umowę o pracę

            - pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej

   i ugruntowanej pozycji na rynku

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:

sylwia.srogosz@kreisel.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna