Manager ds. Inwestycji - Warszawa

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

MANAGER ds. rynku inwestycyjnego

Obszar obsługiwanego regionu: okręg Warszawski

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy ze strategicznymi firmami budowlanymi
  • pozyskiwanie inwestycji

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości rynku inwestycyjnego
  • doświadczenia we współpracy z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz inspektorami budowlanymi
  • umiejętności negocjacji oraz silnego charakteru
  • kreatywności i skuteczności w działaniu

Dodatkowym atutem będzie

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy z programami kosztorysowymi

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • możliwości szkoleń i doskonalenia zawodowego
  • dużą samodzielność w zarządzaniu
  • auto służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: michal.michalczuk@kresiel.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna

Strona ładuje się...