Magazynier

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce wykonywania pracy:
Poznań, ul. Szarych Szeregów 23

Zakres obowiązków:
•    przyjmowanie towaru, załadunek towaru,
•    logistyka między punktami magazynowymi,
•    utrzymanie parku maszyn,
•    rozkładanie w lokalizacjach towaru,
•    wyszukiwanie i przygotowywanie zamówień,
•    przygotowywanie i pakowanie paczek,
•    praca z systemem komputerowym.

Wymagania:
•    preferujemy osoby poszukujące stałej pracy na dłuższy okres czasu,
•    doświadczenie w branży jest mile widziane,
•    umiejętność kierowania wózkami widłowymi potwierdzone odpowiednimi dokumentami,
•    odpowiedni kandydat powinien być spokojnym, odpowiedzialnym, godnym zaufania wsparciem dla kierownika magazynu,

Oferujemy:
•    umowę o pracę,
•    możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o produktach,
•    pracę w dynamicznym zespole,
•    pracę zmianową od poniedziałku do piątku
•    możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres e-mail: lidia.kaczmarek@kreisel.pl

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna

Strona ładuje się...