Magazynier

Duża i dynamicza firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, posszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK  MAGAZYNU

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru, załadunek towaru (załadunek aut  24 t)
  • logistyka między punktami magazynowymi,
  • rozkładanie w lokalizacjach towaru,
  • przygotowywanie i pakowanie paczek

Wymagania:

  • obsługa wózka widłowego (uprawnienia UDT)
  • preferujemy osoby poszukujące stałej pracy na dłuższy okres czasu,
  • doświadczenie w branży mile widziane,
  • odpowiedni kandydat powinien być spokojnym, odpowiedzialnym, godnym zaufania wsparciem dla kierownika magazynu

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o produktach,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres e-mail: ewa.domagala@kreisel.pl

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna

Strona ładuje się...