Specjalista ds. Social Mediów

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań w Mediach Społecznościowych – kanały: Facebook, Instagram, YouTube,
  • Nieustanne zwiększanie zasięgów na kanałach: Facebook, Instagram, YouTube,
  • Umiejętność budowania wartościowego i angażującego content’u,
  • Budowanie świadomości marki w kanałach Social Media,
  • Pozyskiwanie nowych i opieka nad aktywnymi influencerami marki,
  • Prowadzenie komunikacji z klientami – newslettery, reklamy, profile społecznościowe,
  • Monitorowanie analityki internetowej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w kreowaniu wizerunku marki poparte prawdziwymi wynikami,
  • Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania na ich podstawie rozwiązań,
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketingu on-line / e-commerce,
  • Kreatywność i umiejętność swobodnego pisania oraz redagowania tekstów,
  • Znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kompanii,
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie, jak i piśmie w codziennej pracy

To oferujemy:

  • Umowę do uzgodnienia (cały etat / pół etatu / umowa zlecenie)
  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej Multisport, ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Pracę w prężnie działającym zespole nastawionym na wyniki i sukces.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych

(CV i list motywacyjny) na adres e-mail: marketing@kreisel.com.pl

Informacja o ochronie prywatności

Klauzula informacyjna