Zachowanie wartości dla naszych klientów i naszego społeczeństwa.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę zabytków, nowe konstrukcje, renowację mostów czy remonty budynków - Kreisel ma wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu nieruchomości i infrastruktury w całych Niemczech. Dzięki tej wiedzy chronimy wartości materialne, zabezpieczamy kapitał i ograniczamy zużycie cennych zasobów.

REMONT

ZACHOWANE WARTOŚCI

Ochrona klimatu w budynkach istniejących

Niezależnie od tego, czy chodzi o energetyczną renowację elewacji, dodanie kondygnacji czy przebudowę - interakcja zachowania wartości i ochrony klimatu jest jednym z naszych podstawowych zadań. Dzięki szerokiej gamie produktów Kreisel oferuje indywidualne i sprawdzone rozwiązania, które są równie odpowiednie dla starych, jak i nowych budynków.

SPECJALNE MATERIAŁY

ZACHOWAJ WARTOŚCI

Chronić infrastrukturę

Oprócz klasycznej gamy produktów i systemów w budownictwie, Kreisel oferuje również liczne betony do stosowania w inżynierii lądowej, ogrodnictwie, architekturze krajobrazu i budowie ścieżek. Obszary zastosowania rozciągają się od wielkogabarytowych konstrukcji mostów i tuneli po proste prace związane z bezpieczeństwem i kompleksowe renowacje.

 

Referencje

ZACHOWAJ WARTOŚCI

Z laboratorium na plac budowy

Kreisel to lider w dziedzinie remontów i napraw. Oferujemy szeroki asortyment na elewacje, ściany i podłogi, który spełnia najwyższe wymagania jakościowe i znajduje zastosowanie na wiele różnych sposobów. Nasze aktualne referencje dają przegląd aktualnych zastosowań produktów.

Powodzenie

WARTOŚCI NA ŻYWO

My w Kreisel

Sukces naszej firmy to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy z zaangażowaniem i kompetencją dążą do realizacji naszych celów. Wspólne wartości stanowią podstawę jakości, innowacyjności i konkurencyjności.