Zachowanie wartości dla naszych klientów i naszego społeczeństwa.

Jako wiodący projektant i producent materiałów budowlanych, dzięki naszym innowacyjnym systemom elewacyjnym i izolacyjnym już dziś skutecznie przyczyniamy się do redukcji emisji CO². W przyszłości będziemy nadal zwiększać ten potencjał i tworzyć indywidualne rozwiązania dla zmieniającego się popytu. Pomaga nam w tym cyfryzacja całego przedsiębiorstwa i wykorzystanie nowych technologii.

Referencje

ZACHOWAJ WARTOŚCI

Z laboratorium na plac budowy

HASIT to lider w dziedzinie remontów i napraw. Oferujemy szeroki asortyment na elewacje, ściany i podłogi, który spełnia najwyższe wymagania jakościowe i znajduje zastosowanie na wiele różnych sposobów. Nasze aktualne referencje dają przegląd aktualnych zastosowań produktów.

JAKOŚĆ

TWORZENIE WARTOŚCI

Precyzyjna praca

Ulepszanie dobrych produktów i rozwiązywanie problemów naszych klientów za pomocą nowych pomysłów - naszym celem jest precyzja pracy iw ten sposób tworzymy wartość. Pracujemy na miejscu w interdyscyplinarnych zespołach z dziedziny nauki, technologii aplikacji i zapewniania jakości.

Powodzenie

WARTOŚCI NA ŻYWO

My w Kreisel

Sukces naszej firmy to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy z zaangażowaniem i kompetencją dążą do realizacji naszych celów. Wspólne wartości stanowią podstawę jakości, innowacyjności i konkurencyjności.

Zmiana i ukierunkowanie na zrównoważone zarządzanie dotyczy wszystkich obszarów łańcucha wartości - od zaopatrzenia w materiały, poprzez rozwój i produkcję, aż po marketing i dystrybucję. Stawia to przed nami i naszymi klientami oraz dostawcami wielkie wyzwania. Nasze cele są ambitne - w pakiecie działań pracujemy nad ich realizacją na rynkach.

KSZTAŁTOWANIE PRZYSZŁOŚCI

Zrównoważony rozwój

Praca mobilna to 100 % zielonej energii, czy optymalizacja procesów produkcyjnych -

 

Kreisel uruchomił już liczne projekty mające na celu osiągnięcie i optymalizację celów zrównoważonego rozwoju.