Zrównoważony rozwój w ujęciu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) jest jednym z najbardziej istotnych zagadnień naszych czasów. GRUPA FIXIT wychodzi naprzeciw temu fundamentalnemu wyzwaniu i zobowiązuje się do odpowiedzialności społecznej w tym zakresie. Wspólnie z markami FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL i RÖFIX konsekwentnie realizujemy nasze strategie i działania. Kierujemy się przy tym wytycznymi inicjatywy ONZ Global Compact, zawierającej 10 podstawowych zasad, i działamy zgodnie z uznanymi na całym świecie kryteriami ESG.

CSR
AdobeStock_270380769.jpeg

Zrównoważony Rozwój

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

KREISEL aktywnie angażuje się w działania w rozsądny i zrównoważony sposób.

ESG

Kryteria ESG

Podstawa naszych działań

KREISEL wykorzystuje kryteria ESG jako narzędzie do zarządzania i monitorowania swoich działań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Nasze Cele

Bilans gazów cieplarnianych firmy KREISEL osiągnął wartość ujemną, a więc jest przyjazny dla klimatu. Aby jeszcze bardziej poprawić i zwiększyć zrównoważony rozwój, realizowane są konkretne cele.

Jako wiodący w Europie projektant i producent materiałów budowlanych już teraz skutecznie przyczyniamy się do redukcji emisji CO2 dzięki naszym innowacyjnym systemom elewacyjnym i izolacyjnym. I na tym nie poprzestaniemy. Będziemy dalej rozwijać ten potencjał i tworzyć indywidualne rozwiązania dla zmieniających się potrzeb. W osiągnięciu tego celu z pewnością pomoże nam cyfryzacja całej firmy oraz wykorzystanie nowych technologii."
Hanswilli Jenke, CEO FIXIT GRUPPE
KREISEL oferta firmy, współpraca, doradztwo

Nasze wyzwania

Wpływy zewnętrzne

KREISEL dostosowuje swoją strategię zrównoważonego rozwoju tak, aby w jak najbardziej konstruktywny sposób przeciwdziałać zewnętrznym wpływom zmian klimatycznych i zrównoważonego rozwoju.

NASZA MISJA

Ocieplanie ma Przyszłość

Odpowiednia izolacja jest kluczem do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych w cyklu życia budynków.

> 90%
Opakowania zoptymalizowane pod kątem emisji gazów cieplarnianych

> 30%
Inwestycji w badania i rozwój w zakresie zrównoważonych produktów
Zrównoważony rozwój

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W GRUPIE FIXIT

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę mobilną, czy środki mające na celu konkretną redukcję zapotrzebowania na energię – Grupa Fixit rozpoczęła już wiele projektów, aby osiągnąć i zoptymalizować cel

Zrównoważony Rozwój - Broszura
pdf
1 MB
iStock-186320358.jpg

Kontakt

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami pod adresem:

nachhaltigkeit@fixit-gruppe.com

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!