Zrównoważony rozwój w ujęciu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) jest jednym z najbardziej istotnych zagadnień naszych czasów. GRUPA FIXIT wychodzi naprzeciw temu fundamentalnemu wyzwaniu i zobowiązuje się do odpowiedzialności społecznej w tym zakresie. Wspólnie z markami FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL i RÖFIX konsekwentnie realizujemy nasze strategie i działania. Kierujemy się przy tym wytycznymi inicjatywy ONZ Global Compact, zawierającej 10 podstawowych zasad, i działamy zgodnie z uznanymi na całym świecie kryteriami ESG.

CSR

Zrównoważony Rozwój

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

KREISEL aktywnie angażuje się w działania w rozsądny i zrównoważony sposób.

ESG

Kryteria ESG

Podstawa naszych działań

KREISEL wykorzystuje kryteria ESG jako narzędzie do zarządzania i monitorowania swoich działań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Nasze Cele

Bilans gazów cieplarnianych firmy KREISEL osiągnął wartość ujemną, a więc jest przyjazny dla klimatu. Aby jeszcze bardziej poprawić i zwiększyć zrównoważony rozwój, realizowane są konkretne cele.

Jako wiodący w Europie projektant i producent materiałów budowlanych już teraz skutecznie przyczyniamy się do redukcji emisji CO2 dzięki naszym innowacyjnym systemom elewacyjnym i izolacyjnym. I na tym nie poprzestaniemy. Będziemy dalej rozwijać ten potencjał i tworzyć indywidualne rozwiązania dla zmieniających się potrzeb. W osiągnięciu tego celu z pewnością pomoże nam cyfryzacja całej firmy oraz wykorzystanie nowych technologii."

Nasze wyzwania

Wpływy zewnętrzne

KREISEL dostosowuje swoją strategię zrównoważonego rozwoju tak, aby w jak najbardziej konstruktywny sposób przeciwdziałać zewnętrznym wpływom zmian klimatycznych i zrównoważonego rozwoju.

NASZA MISJA

Ocieplanie ma Przyszłość

Odpowiednia izolacja jest kluczem do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych w cyklu życia budynków.

> 90%
Opakowania zoptymalizowane pod kątem emisji gazów cieplarnianych

> 30%
Inwestycji w badania i rozwój w zakresie zrównoważonych produktów

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W GRUPIE FIXIT

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę mobilną, czy środki mające na celu konkretną redukcję zapotrzebowania na energię – Grupa Fixit rozpoczęła już wiele projektów, aby osiągnąć i zoptymalizować cel

Zrównoważony Rozwój - Broszura
pdf
1 MB

Kontakt

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami pod adresem:

nachhaltigkeit@fixit-gruppe.com

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!