Wylewki samopoziomujące

Wylewki samopoziomujące to niezastąpione produkty do wykonania idealnie gładkiego podłoża pod kleje do płytek, panele czy parkiety.

Cechuje je przede wszystkim łatwość i szybkość wykonania.  Kilka worków wystarczy by wylać parę milimetrów na nierównym podkładzie podłogowym.

Oferujemy kilka rodzajów wylewek cementowych różniących się zakresem stosowania, wytrzymałością i szybkością wiązania. Wylewki cementowe to przede wszystkim odporność na wodę, wilgoć oraz wyższe wartości wytrzymałości na ściskanie i zginanie, w porównaniu z wylewkami na bazie anhydrytu.

Najbardziej uniwersalną wylewką jest EXPERESS 419. Jej podstawową cechą jest bardzo szybkie wiązanie oraz błyskawiczna możliwość przystąpienia do kolejnych prac. 

Po ok. 2 godzinach od wylania jej na wyrównywaną powierzchnię można na nią wchodzić, a po 24 godzinach przyklejać płytki. Ta wylewka jest idealna pod płytki ceramiczne (gresowe, klinkierowe, terakota) lub panele czy wykładziny, do stosowania  wewnątrz pomieszczeń.  Bardzo ważną cechą wylewki jest szeroki zakres stosowania. Można ją wylewać zarówno w cienkich jak i w grubych warstwach. Od 2 do 100mm. Tak szeroki zakres grubości to nowość na polskim rynku.

W naszej ofercie jest nie tylko ta wylewka, ale też typowa, cienkowarstwowa RENOGRUNT 410, stosowana w zakresie od 2 do 20mm.

Wszystkie nasze wylewki można stosować na podkłady z ogrzewaniem podłogowym wodnym jak i elektrycznym.

Są one dobrymi rozwiązaniami dla majsterkowiczów jak i profesjonalnych wykonawców.