KREISEL - Budujemy zaufanie

KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Łączymy niemiecką precyzję i polską pracowitość. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej – wytwarzamy m.in. kleje do płytek, gipsy oraz tynki. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.

Początki działalności sięgają 1976 roku, kiedy to Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład na terenie Niemiec. Przez 40 lat budowaliśmy swoją pozycję rynkową, dzięki czemu dziś wchodzimy w skład elitarnej, Europejskiej Grupy budowlanej FIXIT GRUPPE, dysponującej 68 fabrykami w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX, FIXIT i GREUTOL.

Misja i Wizja

Nasza Misja i Wizja

Poznaj nas! KREISEL to firma z wieloletnią historią i doświadczeniem.

Koncern

FIXIT GRUPPE

Pięć marek - jedna filozofia.

Compliance

Compliance

Poznaj nas! KREISEL to firma z wieloletnią historią i doświadczeniem.

Firma

Firma

Poznaj nas! KREISEL to firma z wieloletnią historią i doświadczeniem.

Lokalizacje

Polska

Lokalizacje w Polsce

Współcześnie KREISEL Polska posiada sześć zakładów produkcyjnych oraz kopalnię kruszyw i piasku w Nowym Mieście nad Pilicą.

Europa

KREISEL w Europie

Jako uznany dostawca produktów i systemów, KREISEL również działa na rynku międzynarodowym i jest obecny w 5 krajach.

Nowości

Aktualności

Dowiedz się o nowościach produktowych oraz wydarzeniach.

Nagrody i wyróżnienia

KREISEL to także zdobywca wielu cennych nagród i wyróżnień: medale Budma, Lider Polskiego Biznesu z 12 diamentami, dwukrotny laureat Godła „Teraz Polska” oraz zdobywca 11-tu Medali Europejskich.

Ambasador Budownictwa Pasywnego 2020

WYRÓŻNIENIE

Ambasadorzy to grupa firm z różnych sektorów branży budowlanej, które wprowadzają innowacje na Polski rynek w postaci komponentów i systemów budowlanych.

Ambasador Sportowej Polski 2018

WYRÓŻNIENIE

Z przyjemnością informujemy, że firma KREISEL dołączyła do grona AMBASADORÓW SPORTOWEJ POLSKI.

Budowlana Marka Roku 2016

WYRÓŻNIENIE

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o. już po raz XII-ty ogłosiło ranking Budowlana Marka Roku. W kategorii „Kompleksowe systemy ociepleń” wyróżnienie otrzymała firma KREISEL.

Złoty Builder 2008

NAGRODA

To szczególne wyróżnienie przyznane zostało przez miesięcznik Builder swoim najlepszym klientom i partnerom z okazji 10-lecia istnienia magazynu.

Super Gazela 2007

NAGRODA

Miano Gazeli Biznesu uzyskują firmy, które preferują solidność i jawność działania. O miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju, potwierdzona wynikiem finansowym.

Złoty Wielkopolski Tytan Biznesu 2005

NAGRODA

Firma KREISEL była już 3-krotnie nagradzana przez Wielkopolski Klub Kapitału (czołową organizację biznesową z regionu) Filarami i Tytanami Biznesu.

Euro-Manager 2004

NAGRODA

Wyróżnienie statuetką Euro-Managera dla firmy KREISEL, to docenienie dynamicznego rozwoju firmy, zdobywania silnej pozycji na polskim rynku i udanych prób ekspansji na rynkach wschodnich.

Mecenas Polskiego Sportu 2003

NAGRODA

Podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu 2004 w Hotelu Victoria w Warszawie wyróżniono najważniejszych sponsorów polskiego sportu.

"Teraz Polska" 2000

NAGRODA

Laureat Godła Promocyjnego „Teraz Polska”