Narzędzia i usługi

Narzędzia i usługi

Pomożemy Ci - szybko i łatwo

Dbamy o Twój sukces!

KREISEL oferuje szeroką gamę narzędzi i usług wspierających Klientów. Jeśli chcesz dopasować kolor, zalecamy naszą aplikację Color Design - zobacz efekt na powierzchniach ścian za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Chcesz wiedzieć, jaką ilość produktów powinieneś kupić lub jaki system jest idealny dla Twojej inwestycji? Zatem nasz kalkulator zużycia i nasza wyszukiwarka produktów są odpowiednimi przewodnikami. A jeśli masz pytania, na które nie można odpowiedzieć za pomocą tych narzędzi, nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

Katalog i cennik

Katalog

Katalog KREISEL

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów KREISEL.

Cennik

Cennik KREISEL

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Narzędzia obliczeniowe

Wsparcie

Zaledwie kilka kroków

Wyszukiwarka produktów

Nadal nie jest jasne, który produkt jest właściwy? Szybko znajdź idealne rozwiązanie za pomocą wyszukiwarki produktów KREISEL.

Wsparcie

Łatwa obsługa

Kalkulator zużycia

Za pomocą kalkulatora zużycia KREISEL można obliczyć potrzebną ilość w zaledwie kilku krokach.

Konfigurator Fasad

Konfigurator Fasad KREISEL

Konfigurator fasad to unikalne narzędzie pozwalające na „wirtualne pomalowanie” domu, mieszkania i dowolnego obiektu w kolorach odpowiadających nowej palecie ColorDesign - KREISEL.

Kolory i farby

FARBY I TYNKI

Wybierz co najlepsze

Palety barw KREISEL

Zapraszamy do zapoznania się z paletą barw tynków i farb KREISEL.

Rysunki techniczne

Systemy ocieplania ścian

CAD

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły konstrukcyjne KREISEL na temat Systemów ociepleń w CAD i różnych formatach (dwg, dxf, pdf).

Systemy podłogowe i ścienne

CAD

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły konstrukcyjne KREISEL dla systemów podłogowych i ściennych w CAD i różnych formatach (dwg, dxf, pdf).

Izolacje wodochronne

CAD

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły konstrukcyjne KREISEL dla izolacji wodochronnych w CAD i różnych formatach (dwg, dxf, pdf)

Pustaki szklane

CAD

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły konstrukcyjne KREISEL na temat pustaków szklanych w CAD i różnych formatach (dwg, dxf, pdf).

YOUTUBE

Kanał na YouTube

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na YouTubie gdzie systematycznie zamieszczamy filmy, w których opowiadamy o naszych produktach.

Katalog Nakładów Rzeczowych

Katalog stanowi podstawę do sporządzania części rzeczowej kosztorysów szczegółowych na roboty budowlane z wykorzystaniem materiałów Kreisel.