Nasza misja, nasza wizja

Nasza misja, nasza wizja

Misja KREISEL Polska

Z ufnością, ciągłością i uznaniem

Czasy, w których żyjemy, charakteryzują się wstrząsami i radykalnymi zmianami. Oprócz ciągłych dostosowań i elastycznej organizacji, wymagane jest przede wszystkim przekonujące i spójne dopasowanie firmy:

- ambitna wizja przyszłości
- jasna misja i strategia dotarcia do celu
- stabilne wartości, którymi się kierujemy

Będziemy stawiać czoła obecnym wyzwaniom z pewnością siebie, ciągłością i uznaniem, a towarzyszy nam cel FIXIT GRUPPE.

 

Nasze wartości

FIXIT GRUPPE opiera się na czterech podstawowych wartościach. Zobowiązujemy się do zrównoważonego działania we wszystkich obszarach i na wszystkich poziomach. Wraz z markami FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL i RÖFIX konsekwentnie ukierunkowujemy nasze działania biznesowe na te wartości.

Zadowoleni klienci

Źródłem naszego sukcesu jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby cieszyć się ich zaufaniem przez lata.

Produkty najwyższej jakości

Zadowolenie klientów zdobywamy dzięki produktom najwyższej jakości. Opieramy się przy tym na wieloletnim doświadczeniu, postępie technicznym i przyjaźni dla środowiska.

Zmotywowani pracownicy

Kompetencje, zaangażowanie, kreatywność i uczciwość naszych pracowników są najważniejszym elementem sukcesu naszej Grupy.

Wspólny wzrost

Jesteśmy nastawieni na ekonomiczną i efektywną pracę, aby rozwijać się wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi.

Trwałe wartości i zrównoważone kształtowanie przyszłości

CSR

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Zrównoważony rozwój w rozumieniu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) jest dziś tematem centralnym. KREISEL akceptuje to podstawowe wyzwanie i przyjmuje na siebie odpowiedzialność społeczną.

Wartości

Przyjmij odpowiedzialność

Tworzymy wartość

Mamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji pionierskich materiałów budowlanych. Dzięki temu budynki zachowują swoją wartość - wczoraj, dziś i w przyszłości.

Przyszłość

Materiały budowlane

Kształtowanie przyszłości

Dzięki naszym innowacyjnym systemom izolacji już teraz skutecznie przyczyniamy się do oszczędności CO2. W przyszłości będziemy nadal zwiększać ten potencjał i tworzyć indywidualne rozwiązania dla zmieniającego się zapotrzebowania.