Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Nowa paleta kolorystyczna tynku mozaikowego MOZATYNK-S 050

 

Tak jak ubrania tak i materiały budowlane muszą nadążyć za modą i za zmieniającymi się gustami. Dlatego też dział Marketingu Produktu przeanalizował rynek tynków mozaikowych w Polsce. Wysnute wnioski wykazały jakich kolorów najbardziej oczekują klienci od producenta. Opierając się na tym, została podjęta decyzja o poprawieniu dotychczasowej kolorystyki MOZATYNKU-S 050. Zimą laboratorium w zakładzie produkcyjnym Ujeździe pracowało nad nowymi kompozycjami, efektem czego jest obecna paleta kolorystyczna.

MOZATYNK-S 050 dostępny jest w 78 melanżach i 2 rodzajach uziarnienia: 1,2mm oraz 1,8mm. Wśród kolorów znalazły się unikalne na polskim rynku takie jak grafitowe, kompozycje czerni i bieli, została także rozbudowana paleta beży i brązów.

Obecne oznakowanie tynku to skrót TM, kolejny numer koloru oraz litera A lub B symbolizująca odpowiednią grupę kolorystyczną (A - cena netto za opakowanie 25kg 199,90zł, B - cena netto za opakowanie 25kg 219,90zł)

Wprowadzenie nowej palety kolorystycznej nie oznacza całkowitej rezygnacji ze starego wzornika. Zamówienia na stare kolory będą realizowane do całkowitego zniknięcia dotychczasowych wzorników z rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z zupełnie nowymi kolorami tynków mozaikowych MOZATYNK-S 050.

01.05.2009

Wstecz