Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Nowość do klinkieru

 

Jesienią 2007 KREISEL wypuścił na rynek nowy produkt – FUGĘ 701 DO KLINKIERU. To doskonały jakościowo produkt, który odpowiada na oczekiwania rynku, na którym bardzo popularne ostatnio są okładziny klinkierowe. FUGA 701 to zarazem dobre uzupełnienie oferty produktów do klinkieru KREISEL.

Okładziny klinkierowe wymagają specjalistycznych rozwiązań budowlanych: odpowiednich zapraw murarskich (w przypadku cegieł klinkierowych), lub klejących (w przypadku płytek klinkierowych) oraz profesjonalnych zapraw do spoinowania takich jak FUGA 701. Produkt ten umożliwia uzyskanie spoin o dużej wytrzymałości mechanicznej i przyczepności do krawędzi elementów klinkierowych.

Ważną zaletą FUGI 701 jest zawartość trasu reńskiego, który ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. Dla użytkowników końcowych istotne jest to, że FUGA 701 jest odporna na zmienne warunki pogodowe: mróz, palące słońce, opady atmosferyczne oraz posiada odpowiednio szeroką gamę kolorystyczną składająca się z 5 kolorów (szary, grafit, czarny, brązowy, ceglasty), które są idealnie dopasowane do kolorów zaprawy murarskiej do klinkieru POZMUR-KL 130. Zaprawę można stosować przy szerokości spoin od 5 do 20 mm.

Zdaniem Bartosza Polaczyka, produkt managera KREISEL, FUGA 701 jest bardzo dobrym uzupełnieniem oferty klinkierowej KREISEL i powinna być prawdziwym rynkowym hitem w swoim segmencie produktowym. I już pierwsze wyniki sprzedażowe świadczą o tym, że produkt ten rzeczywiście może doskonale zwiększyć sprzedaż KREISEL w segmencie fug.

Więcej informacji na temat produktu wraz z materiałami technicznymi - na podstronie produktu. Zapraszamy!

28.11.2007

Wstecz