Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
Certyfikat Najlepsze w Polsce dla linii EXPERT

Certyfikat Najlepsze w Polsce

 

Firma KREISEL- Technika Budowlana po raz kolejny została uhonorowana certyfikatem Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”. Tym razem doceniona została linia profesjonalnych klejów do glazury EXPERT.

Finał XXIV Edycji  Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług odbył się 19. listopada br w Sali Lubrańskiego UAM w Poznaniu. W imieniu Zarządu wyróżnienie odebrał Dyrektor ds. Inwestycji - Ireneusz Antkowiak.

Kleje do glazury EXPERT, to profesjonalne rozwiązanie nie tylko do salonu, kuchni czy łazienki, ale także na balkony, tarasy, baseny czy sauny. Kleje
te przeznaczone są do najtrudniejszych podłoży takich jak: stare płytki ceramiczne, lamperie olejne, lastryko, płyty wiórowe i OSB, ogrzewanie podłogowe i ścienne. Umożliwiają przyklejenie wszystkich rodzajów płytek: ceramicznych, terakotowych, klinkierowych, gresowych, spieków kwarcowych oraz kamiennych, zarówno małych jak i wielkich formatów.

Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” organizowany jest przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego od roku 1992.

Relację z Gali wręczenia wyróżnień można zobaczyć na stronie portalu periodyku "Nasz GłosPoznański".

 

23.11.2015

Wstecz