Szkolenia KREISEL

Współczesny rynek chemii budowlanej stara się zapewnić produkty najwyższej jakości. Firma KREISEL zdaje sobie jednak sprawę, że dla klientów, równie ważna jest prawidłowa i starannie wykonana praca, która jednocześnie spełnia wymogi sztuki budowlanej. Dlatego każdego roku firma KREISEL przeprowadza cykl szkoleń i pokazów praktycznych dla swoich Partnerów i Klientów.

Jednym z kluczowych elementów strategii firmy KREISEL są szkolenia. Obok wiedzy na temat produktów, równie istotna jest znajomość technologii, którą staramy się przekazać podczas naszych seminariów i szkoleń.

W ramach szkoleń uczestnicy mają możliwość zapoznania się zarówno z produktami firmy KREISEL jak również z technologią ich nakładania. Podczas spotkań przekazywane są praktyczne wskazówki i informacje na temat nowości produktowych. W części praktycznej natomiast, demonstrowane są sposoby stosowania prezentowanych w czasie szkoleń wyrobów. Każdy uczestnik ma także możliwość przyjrzenia się z bliska właściwościom technologicznym produktów omawianych w ramach zajęć.

Wszystkich Państwa, którzy chcą poznać najnowsze technologie oraz produkty, a także doskonalić swoje umiejętności z zakresu doboru i stosowania materiałów firmy  KREISEL, zapraszamy do wypełnienia formularza z zapisami na szkolenie.

 

Prowadzimy

Szkolenia dla wykonawców

Praktyczne szkolenia z technologii, którą zainteresowana jest ekipa wykonawcza. Spotykamy się na placu budowy. Największą popularnością cieszą się technologie związane z betonem architektonicznym.

Szkolenia online

Spotkania dla dużych i małych grup. Opowiadamy o nowościach produktowych ich zaletach i możliwościach. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania.

Prezentacje produktowe

W okresie letnim podróżujemy po całej Polsce by móc się z Wami spotkać przed punktami handlowymi i przeprowadzić pokazy produktowe.

Zapisy na szkolenie