Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
SPONSORING top

SPONSORING SPORTOWY

 

W drodze po puchar świata w maratonie

Nasz kolega Tomasz Głów uczestniczył w 121 Maratonie Bostońskim.

Więcej

EURO 2012 - Wspólne kibicowanie

Firma KREISEL jako Oficjalny Partner Piłkarskiej Reprezentacji Polski, przygotowała dla swoich Klientów szereg działań promocyjnych związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.

Więcej

KIBICUJ Z NAMI !!!

Przed nami największe wydarzenie sportowe roku w Polsce! W najbliższy piątek w Warszawie Polska Reprezentacja Narodowa meczem z Grecją rozpocznie oficjalnie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

Więcej

Piłkarskie eliminacje do Mistrzostw Świata

Przed nami wielkie wydarzenie piłkarskie na Stadionie Narodowym w Warszawie

Więcej

KREISEL nadal z Reprezentacją

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 przeszły już do historii. Jednak to nie koniec emocji sportowych związanych z piłką nożną - przed nami eliminacje do Mistrzostw Świata.

Więcej

Polski wyczyn w Himalajach wspierany przez firmę KREISEL

Polski wyczyn w Himalajach. Dwaj polscy himalaiści dokonali pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I (8068 m) w Karakorum, wspinali się bez użycia aparatury tlenowej - GRATULUJEMY!

Więcej

Polacy z pięcioma medalami

38. Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie na poznańskiej Malcie dobiegły końca. Polskie ekipy zdobyły pięć medali. Drugim oficjalnym sponsorem zawodów był KREISEL Technika Budowlana.

Więcej

Mistrzostwa Świata z KREISEL

38. Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie rozpoczną się na poznańskiej Malcie już 19 sierpnia. Drugim oficjalnym sponsorem zawodów jest KREISEL Technika Budowlana.

Więcej

Gremelmayr triumfatorem Poznań Porsche Open

Niemiec Denis Gremelmayr wygrał turniej tenisowy Poznań Porsche Open. Oficjalnym sponsorem Challengera ATP był Kreisel Technika Budowlana.

Więcej

Kreisel sponsorem Porsche Open 2010

Już 17 lipca rozpoczyna się długo oczekiwany turniej tenisowy Poznań Porsche Open. Oficjalnym sponsorem Challengera ATP jest po raz kolejny Kreisel Technika Budowlana.

Więcej

2009

2009

Więcej

2008

2008

Więcej

2007

2007

Więcej

2006

2006

Więcej

2005

2005

Więcej

2004

2004

Więcej

2003

2003

Więcej