Gdy liczy się czas...

Szybki i sprawny remont podłoża betonowego!

W dzisiejszych czasach ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktu jest możliwość szybkiego wykonywania prac remontowych, takich jak:

- ekspresowe wykonanie posadzki, aby po kilku godzinach móc ją użytkować

- naprawa podłoża umożliwiająca szybkie przystąpienie do prac wykończeniowych

Czas jest dziś jednym z elementów, dzięki któremu realnie możemy zaoszczędzić pieniądze. Przy szybkich naprawach podłoża betonowego (ścian i podłóg) doskonale sprawdzi się: SZYBKI BETON B-30 445. Na naprawiany element można wchodzić już po zaledwie 2 godzinach od wykonania naprawy. Dobrym rozwiązaniem jest też EXPRESS BETON B-50 447 – najmocniejszy produkt z naszej oferty betonów.

SZYBKI BETON B-30 sprawdzi się także w ogrodzie, do błyskawicznego montażu słupków ogrodzeniowych. Produkt twardnieje w temperaturze 20˚C już po 15 minutach, dzięki czemu montowany słupek jest bardzo szybko stabilny. Produkt nie wymaga mieszania z wodą, wystarczy po wsypaniu do dołka montażowego zrosić go wodą z konewki,
a proces hydratacji cementu wykona resztę pracy. Unikniemy wtedy uciążliwego mieszania z wodą. Po kilku godzinach słupek ogrodzeniowy jest tak stabilny, że można rozpocząć montaż siatki ogrodzeniowej.

B-30 można wykorzystać również do wykonywania różnych drobnych elementów betonowych, fundamentów, szybkowiążących podsypek pod krawężniki, oporniki. Zaprawa nadaje się także do wykonywania wylewek związanych z podłożem, na warstwie rozdzielczej czy na warstwie termoizolacji (podłogi pływające). Szczególnie polecany jest w sytuacjach, gdzie szybkość wiązania ma szczególne znaczenie (korytarze, przejścia itp.). Zaprawa jest idealna do takich miejsc jak tarasy i balkony. Dalsze prace takie jak przyklejanie płytek na wykonanym podłożu można wykonać już po 24 godz. (temperatura 20˚C). Wytrzymałość na ściskanie po 7 dniach wynosi >20 MPa, a po 28 dniach: >30MPa. Uzupełnieniem tego produktu będzie szybkowiążący klej do płytek EXPERT 7. Dodatkowo, poza szybko wykonanym podkładem podłogowym, można bezzwłocznie przykleić płytki. Klej jest elastyczny, a więc będzie odpowiedni na ogrzewanie podłogowe, tarasy i balkony oraz do dużych formatów płytek. Dzięki niemu wejście na wykonywaną posadzkę ceramiczną możliwe jest już po 4 godzinach. Po tym czasie można wykonać również fugowanie płytek.

Strona ładuje się...