Praca w Kreisel

Pracownik Produkcji

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Przełącz widok
    KREISEL Oddział Lubień Kujawski
    ul. Kaliska 141
    87-840 Lubień Kujawski
    Polska

    Zakres obowiązków:

    • praca przy produkcji zapraw klejowych,
    • obsługa maszyn i  wózka widłowego.

    Nasze wymagania:

    • gotowość do pracy zmianowej (III zmiany),
    • uprawnienia na wózek widłowy.

    To oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    KREISEL - Technika Budowlana Sp.z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.

    Informacja o ochronie prywatności

    Klauzula informacyjna

    Danuta Manuszkiewicz - Księżak, Oddział Lubień Kujawski
    +48 516 058 589
    danuta.manuszkiewiczksiezak@kreisel.pl