Praca w Kreisel

Specjalista ds. Social Mediów

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Przełącz widok
    KREISEL Oddział Poznań
    ul. Szarych Szeregów 23
    60-462 Poznań
    Polska

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie działań w Mediach Społecznościowych – kanały: Facebook, Instagram, YouTube,
    • Nieustanne zwiększanie zasięgów na kanałach: Facebook, Instagram, YouTube,
    • Umiejętność budowania wartościowego i angażującego content’u,
    • Budowanie świadomości marki w kanałach Social Media,
    • Pozyskiwanie nowych i opieka nad aktywnymi influencerami marki,
    • Prowadzenie komunikacji z klientami – newslettery, reklamy, profile społecznościowe,
    • Monitorowanie analityki internetowej.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w kreowaniu wizerunku marki poparte prawdziwymi wynikami,
    • Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania na ich podstawie rozwiązań,
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketingu on-line / e-commerce,
    • Kreatywność i umiejętność swobodnego pisania oraz redagowania tekstów,
    • Znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kompanii,
    • znajomości języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie, jak i piśmie w codziennej pracy

    Oferujemy:

    • Umowę do uzgodnienia (cały etat / pół etatu / umowa zlecenie)
    • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej Multisport, ubezpieczenia grupowego,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Pracę w prężnie działającym zespole nastawionym na wyniki i sukces.

    KREISEL - Technika Budowlana Sp.z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.

    Informacja o ochronie prywatności

    Klauzula informacyjna

    Marketing KREISEL PL,
    +48 61 846-79-00
    marketing@kreisel.com.pl